přilby na kolo, helmy na kolo, přilby na in-line, helmy na in-line Krust
skrillex, benga, david guetta, best music, video, music video, art, design, dubstep and many others skrillex, benga, david guetta, best music, video, music video, art, design, dubstep and many others
telefon

Úvodní stránka

baby

Vzhledem k epidemiologické situaci v Praze nechoďte s nemocnými dětmi do ordinace bez předchozího objednání. Zdravotní stav konzultujte s lékařem telefonicky přednostně na čísle 777 673 364 případně 222 935 825.

Každé dítě může nyní doprovázet pouze JEDEN RODIČ (nebo jiná doprovázející osoba). Vstup je již možný hlavním vchodem z Kladenské ulice. Svůj příchod a důvod návštěvy označte prosím v novém registračním systému v čekárně.

Informace o ordinační době pro nemocné je na stránce Ordinační hodiny.

Svatební oznámení

 

Pro přihlášení dětí do naší péče prosím využijte následujících kontaktů

Mobilní telefon 777 673 364
Telefon 222 935 825
Telefon + Fax 222 965 807
Email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

MUDr. Renáta Adamovská Růžková pracuje jako dětská lékařka již od roku 1979.

V roce 1992 si otevřela soukromou lékařskou praxi praktické dětské lékařky na poliklinice, od podzimu 2009 ordinuje v nově zrekonstruovaných pronajatých prostorách na rohu ulic Krátký lán a Kladenská, cca 200 m od svého původního působiště. Snahou této dětské ordinace je poskytovat co nejkvalitnější léčebně preventivní péči dětem od novorozeneckého věku až do dospělosti na vysoké profesionální úrovni, a to nejen po stránce medicínsky odborné, ale i lidské, s osobním přístupem k dětským pacientům i jejich rodičům. Kurativní i odbornou poradenskou péči o děti nemocné i zdravé zajišťujeme ve dvou ordinacích v příjemném prostředí s prostornou barevnou čekárnou s mnoha hračkami a knížkami, DVD s pohádkami a čistým sociálním zázemím. Dr. Růžková je po mnohých zkušenostech přesvědčena, že opravdu kvalitní péče a splnění tohoto cíle lze lépe dosáhnout v týmu, kde ordinace jako celek může fungovat efektivněji a komplexněji než pokud o děti pečují jen jednotliví lékaři, zkracuje se i doba čekání na ošetření. Tím se nejen zvyšuje komfort ošetření nemocných pacientů, ale vytváříme tak i prostor pro zvyšování kvality. Stále však zachováváme osobní přístup ke každému pacientovi.

 
Navigace: Úvodní stránka